Home TE NDRYSHME Miriam Cani publikon foton e ëmbël me të birin Duam dhe shkruan...

Miriam Cani publikon foton e ëmbël me të birin Duam dhe shkruan fjalë zemre/ A ngjan me Albanin si thoni?

484
0

Vogëlushi, i cili mban një emër shumë të veçantë, në shumë pak kohë është bërë shumë i dashur për publikun, pasi prindërit ndajnë shpesh momente pranë tij në rrjete sociale.

Në një nga postimet e fundit të Miriamit, ajo ka ndarë një foto me ndjekësit, ku Duam, nën rrezet e diellit, luan me një arush prej pellushi.

“Asgjë s’të vesh më mirë dhe sigurt se natyra. Lëkura e bebit nuk do të ketë ndjerë asnjëherë më shumë butësi”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.