Ministrja Manastirliu nxjerr VIDEON e bukur qe duhet ta mesojme te gjithe, bëjeni menjëherë në shtëpi

0
324

Ogerta Manastirliu ka publikuar një video në Facebook ku zbulon se si të bëni maska në kushte shtëpie me costo zero dhe kjo eshte nje ide e mire ne keto dite te veshtira.

Postimi i plote i Ministres Manastirliut:

Çdo barrierë mbrojtëse e krijuar në kushte shtëpie mund të përdoret në ambientet e mbyllura.
Ja një mënyrë e thjeshtë dhe pa kosto qe duhet ta beni te gjithe.

RuaniShëndetin