Home TE NDRYSHME Lindi djalin e dytë/ Shikoni çfarë super feste ka bërë Arbana Osmani,...

Lindi djalin e dytë/ Shikoni çfarë super feste ka bërë Arbana Osmani, ja dhuratat që i blenë miqtë

288
0

Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell. Sot Dielli është mirëpritur në shtëpi me një atmosferë shumë të ngrohtë.

Ka qenë Xhemi dhe Eduarti që kanë publikuar pamjet nga mirëpritja madhështore. Ambienti i shtëpisë është zbukuruar me tollumbaca, arusha dhe në qendër shkruhet “Mirëseerdhe bebi Diell”.


“Lumturi”, shkruan Xhemi krah fotos ku shfaqet me Arbanën përqafuar.