Home TE NDRYSHME Lekundet Tirana diten e sotme ja sa ishte magnituda.

Lekundet Tirana diten e sotme ja sa ishte magnituda.

359
0

Pas lekundjeve te termetit mengjesin e sotem ne Maqedonin e veriut ne Mavrove mbasditen e sotme eshte lekundur dhe kryeqyteti Shqiptar.

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë ne oren (15:25 ) në Tiranë por gjithcka ka shkuar mire dhe pa asnje pasoje.

Tërmeti ishte 4,8 i shkallës rihter dhe ka rënë pranë Gostivarit në Maqedoninë e Veriut.

Nuk ka vend per panik dhe shpresojm qe keto jane lekundje normale dhe rrini te qete.