Home TE NDRYSHME LAJM I MADH/ Vëllai i Alvin Berishës është gjallë dhe do kthehet...

LAJM I MADH/ Vëllai i Alvin Berishës është gjallë dhe do kthehet në Shqipëri, dyshohet se jeton edhe nëna

231
0

Drejtori i Sigurisë pranë Institutit të Marrëdhënieve Ndërkombëtare, Kosovë, Bedri Elezi ka bërë me dije se një nga fëmijët që do të shpëtohet është edhe vëllai i Alvin Berishës

Ai tha se dyshohet se edhe nëna e Alvinit mund të jetë gjallë

Elezi tha:Bunjamini vëllai i Alvin Berishës afër katër vjeç është fëmija që pritet të kthehet sot në Shqipëri. Ai është djali i Afërdita Berishës e martuar ne një djalë nga Ferizaj, i cili është vrarë. Vogëlushi ka qenë në gjendje kritike në momentin që është gjetur dhe është marrë marrë nga makina bashkë me Alvinin, nënën dhe me babain e tij,por që nuk ka pas asnjë informacion nga personat që ne njohim në kamp.

Shpresojme qe femijet te jene mire dhe te vijn prane familjeve te tyre.