Home TE NDRYSHME Lajm i gëzueshëm/ Aktorja e njohur është shtatzënë për herë të tretë:...

Lajm i gëzueshëm/ Aktorja e njohur është shtatzënë për herë të tretë: Ne po shtohemi

232
0

Aktorja e njohur, Hilary Duff, ka njoftuar nëpërmjet një postimi se do të bëhet nënë për herë të tretë, shkruajnë mediat e huaja

“Ne po rritemi. Kryesisht unë”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Ky do të jetë fëmija i tretë i Hilary, pasi ajo ndan një djalë, Luca, 8 vjeçar, me ish-burrin e saj Mike Comrie dhe një vajzë, Banks, një vjeçe me burrin aktual. Dyshja u martuan në dhjetor të vitit 2019. Në atë kohë, ylli i “Younger” ndau një fotografi të saj dhe të partnerit përpara një makine ku shkruhej ‘Sapo e martuar.