Home TE NDRYSHME Lajm i bukur.Arbana Osmani lindi djalin e saj sot, Xhemi shkon në...

Lajm i bukur.Arbana Osmani lindi djalin e saj sot, Xhemi shkon në spital dhe u bën dhuratën e veçantë.Ja cfar emri i vuri djalit

422
0

Nje lajm i bukur vjen sot ku mesohet se Arbana eshte bere nene per here te dyte.

Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë.

Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell.

Pak më parë mikesha e ngushtë e Arbanës, Xhemi Shehu ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me një arush gjigant dhe tregon se po shkon për të surprizuar vogëlushin.

“Me Luken drejt Diellit”, shkruan Xhemi.