Kush është më e bukur, unë apo mami? Ja si i përgjigjet Klosi së bijës

Ne studion e “Në kurthin e Piter Pan” Ministrit Blendi Klosi ka marre nje surprize te bukur nga femijet e tij te cilet me radhe kishin nje liste me pyetje te bukura per te.

Ambla, e bija nder pyetjet e shumta qe i beri te atit njera shume vecante ishte se kush ishte me e bukur ajo apo mami. Klosi i thote ti mi 100 heree sepse ti je komples si mami keshtu qe…

Pastaj e pyeti se kush te ngjante me shume atij ajo apo Aroni. i vellai. Ndersa i ati kesaj here i tha nje pergjigje diplomatike: Une dua qe ju te jeni te mire dhe t`i ngjani sa me shume mamit se mamin e kemi te mrekullueshme.

me pas disa puetje i bere i bibi duke e vene ne siklet me punene e mesimeve pasi e pyeti a e kishte lene ndonjehere mesimin. Por Klosi i shpjegoi se ne atakohe te lije mesimin teulnin note ne sjellje edhe pse si te gjithe edhe ai e ka lene ndonjehere.

Kurse pyetje qe i beri te gjithe te buzeqeshnin ishte se si e beri mami per vete dhe babi ia kthen te them te drejten o Aron sa shume i jam lutur po ti nuk i di te gjitha..

Ja vidjo: