Rudina nuk ndalet me gafat, ja perla e radhës që bëri diten e sotme me kengetaren Eli Fara.video

0
585

Eshte nje nga emsionet me te bukur dhe me te ndjekur ne Tv Klan emisioni Rudina ka gjithmon gjera te bukura kur fton njerez te ndryshem nga bota e artit dhe njerezit e thjeshte.

Ndersa diten e sotme ajo kishte ftuar kengetaren qe e duan te gjithe Eli Fara dhe ajo e pyet per nishanin qe ka pasur mirëpo mesa duket Rudina tani e vë re se nishani i mungon këngëtares.

Edhe pse e ka pasur të ftuar disa herë në program mungesa e nishanit u vu re ditën e sotme nga ana e Rudinës duke shkatuar nje buzeqeshje.

‘Eli ke pasur një nushan, tani u kujtova kur të pash se e kisha harruar…’- shprehet Rudina.

Më pas Eli tregon se nishanin e ka hequr në Maqedoni pasi ai filloi të zmadhohej.

‘Ishte i bukur në fillim por ishte zmadhuar dhe më prishte proporcionin. Nje regjizor madje me ka thene qe kur me bente videoklipet, profili qe ke nishanin nuk del i bukur’- tha Eli.

Duke qënë se Eli ka qënë e ftuar shumë herë te emisioni Rudina, madje hera e fundit para një viti, lind pyetja: Tani e vuri re moderatorja mungesën e nishanit ne faqen e Elit?

Video