Klajdi, djali i Fatos dhe Xhoana Nanos tashmë burrë. Shikoni si duket ai në foton me të atin

0
1021

Kesaj here ish kryeministri shqiptar vjen ne vemendje te publikut shqiptar por ne nje foto qe Klajdi Nano ka postuar ne Instagramin e tij per te treguar marredhenien e tyre te vecante.

Ndoshta ju kujtohet si femije i vogel, Klajdi qe tani me eshte bere burre dhe se bashku m te atin kane dale ne kete foto te bukur,

Kujtojme se ishte vetem 14 vjec kur djali i Xhoana Nanos u biresua nga bashkeshorti i saj Fatos Nano, ne ate kohe kryeminister i Shqiperise.

Me postimin e tij ne Instagram Klajdi e solli Nanon serish ne vemendjen e publikut shqiptar.

Por asokohe ishte Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës qe i dha pëlqimin gjykatës që djali i tij të birësohej nga ish kryesocialisti Fatos Nano.