Kiara doli mbrëm nga BBV sot bën njoftimin e papritur

Mbrëmjen e djeshme Kiara doli nga shtëpia e BBV dhe tashmë është kthyer në jetën reale por i ka ndodhur e papritura në instagram.

Ajo ditën e sotme ka berë një njoftim në instagram pasi ajo ka pasur shume komente negative dhe ajo ka dashur te bllokojë komentet..

Në story shkruhet: Na vjen shume keq qe per shkak te disa prej jush qe perdorni gjuhe urrejtje ne rrjete sociale dhe nje fjalor te papershtatshem, shume dashamires dhe mbeshtetes te Kiares “penalizohen”duke mos patur mundesi te komentojne ne postimet e saj.