Home TE NDRYSHME Ishte me pushime në Vlorë dhe nuk ndihej mirë dhe kthehet, këngëtari...

Ishte me pushime në Vlorë dhe nuk ndihej mirë dhe kthehet, këngëtari njohur rezulton pozitiv me koronavirus

248
0

Kengetari i njohur Art Abazi ka rezultuar pozitiv me koronavirusin pasi lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtari.

Ai ka thene se:“Miq, pas problemeve shëndetësore, nga dita e djelë jam shtrirë në shtëpi, ku po marr trajtimin e nevojshëm. Dje iu nënshtrova testit dhe sot mora njoftimin nga IKSHPK se unë kam rezultuar pozitiv me Covid-19.

“E rëndësishme është që sot jam shumë mirë se dje. Përmes kësaj informate dua t’ju lus për respektim të rregullave. Mbani maskën, për të mbrojtur veten dhe familjen! Shëndet e dashuri për ju! Shihemi së shpejti”, shkruan këngëtari.

Abazi dhe parnerja e tij ishin këto ditë duke kaluar pushimet në bregdetin e jugut dhe me pas jane infektuar me koronavirus.