Ish bashkeshorti i Rudina Dembacaj ben veprimin e pa pritur shikoni cfare ka postuar ne instagram

0
578

Ishte nje nga ciftete me te perfolur te showbizit vitin qe kaloi dhe sot ende historia vazhdone ne rrjetet sociale me postimet qe ata bejn.

Ish-bashkëshorti i aktores së humorit Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj ishte në qendër të vëmendjes dhe komeneteve te shumta ne portale pasi ai eshte ndar nga ish bashkeshortja Rudina.

Ai diten e sotme ka postuar nje foto ne instagram dhe është gjithmonë aktiv ku ndan foto nga përditshmëria e tij apo video të vajzës, Viktoria.

Së fundmi ai ka ndarë një foto në ‘Instastory’ ku vihet re një makinë e dëmtuar me anë të së cilës tregon si është kur je në një marrëdhënie dhe një makinë në gjendje të mirë me të cilën nënkupton si është kur je single, duke treguar kështu se nuk ka një tjetër partnere në krah.

Si e komentoni ju kete foto?