Ish-bashkëshorti Aleksi i bën Rudinës dhuratën me te bukur për ditëlindje

0
472

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj ka festuar ditëlindjen dhe eshte shume e lumtur.

Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet dhe dhuratat plot dashuri.

Por dhurata me e bukur ishte ajo e ish bashkeshortit te saj.

Aleksi nuk e ka harruar ditën e veçantë të moderatores dhe i ka ber nje dhurate te vecante ndryshe nga heret e tjera.

Ai i ka dhuruar një bluzë të personalizuar dhe një case për telefon, me inicialet e emrit të saj “R.D”. Dhurata është pëlqyer shumë nga Rudina, e cila e ka publikuar në Instastory, duke etiketuar ish-bashkëshortin.