Home TE NDRYSHME Irini Qirjako filmohet duke mjelë lopët dhe i ndodh e keqja e...

Irini Qirjako filmohet duke mjelë lopët dhe i ndodh e keqja e madhe: Qyja moj kjo të….video

336
0

Këngëtarja e njohur Irini Qirjako është përballur me një situatë aspak të zakontë teksa ishte e ftuar në rubrikën “N’fermë”, në “E diell”.

Qirjako kishte për detyrë që të milte lopët, por mesa duket nuk ishte mësuar me një punë të tillë.

Në fillim ajo moli një lopë, por tek lopa tjetër ka hasur më shumë vështirësi, pasi ajo po e shkel monte.

“Ua qyq jaaa, ç’të bëka kjo more. Kjo gju aka…Ja ta provoj prapë, uaaa, jo se bëj më. Do të të bëj gr opën, kaq po them”, thotë këngëtarja në video.