I zuri vendin në ”Portokalli”/ Eneda Tarifa flet për Xhemi Shehun: Ajo është

0
395

Ajo eshte nje kengetare shume e mire por dhe nje prezantuese shume e mire Eneda Tarifa nje shoow girl e vertete.

Padyshim që nuk mundë mos flitej edhe për emisioni e humorit, “Portokalli”, ku këtë sezon Eneda kthehet si moderatore në programin e dashur për shqiptarët.

Gjatë intervistës përballë kapitenëve; Flori Binajt dhe “Xhodës” ishte një pyetje mbi tri nga ish-moderatoret e “Portokalli”. Tarifa kishte për “detyrë” të përshkruante me vetëm një fjalë moderatoret ndër vite të këtij programi.

Për Ornela Bregun, Tarifa përzgjodhi fjalën “Sharmante”, për Amarda Toskën përshkrimi i Tarifës ishte: “E ëmbël” e ndërsa për ish moderatoren Xhemi Shehu, Eneda u shpreh:“Gazmore”.