Hidhet nga kati i 5 i pallatit 85 vjecari që vuante nga skleroza

POGRADEC- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec ku mësohet se një 85 vjecar është hedhur nga kati i 5 i pallatit.Pasi ka hapur dritaren dhe është hedhur.

Ai quhej Skënder Muçollari dhe është dërguar me urgjencë në spital por nuk ka arritur të shpëtojë.

85 vjecari kishte bërë dhe më parë tentativa për ti dhënë fund jetës pasi ai vuante dhe nga skleroza.