Home TE NDRYSHME Harroni Ledri Vulën! Të gjithë do e donin një vjehrrë si Xheraldina,...

Harroni Ledri Vulën! Të gjithë do e donin një vjehrrë si Xheraldina, dhurata që i bëri Sarës e çoi ‘në qiell të 7-të’

270
0

Një shmebull të vëretëtë, i mardhënies së mirë mes këtyre dy figurave të rëndësishme për një djal, po e dëshmojnë Sara dhe Xheraldina.

Nuset e reja apo beqaret tashmë mund të marrin shembullin e këtyre dy femrave të cilat çdo ditë tregojnë se gëzojnë një mardhënie të veçantë.

Për të gjithë ata që mendojnë se vjehrra duhet të konsiderohet si e tillë dhe jo më shumë, kanë një ide të gabuar, pasi Sara e trajton Xheraldinën si nënën e saj, teksa kjo e fundit e llaston me dhurata të shtrenjta.

Sara shkruan se:

Kush tjetër përveç Xheraldinës mund të më dhuronte këto syze të veçanta? Nuk do mendoja kurrë t’i blija vetë. Edhe një tjetër (foto) sepse po më pëlqejnë shumë.

Ne i urojme dite te bukura dhe plote lumturi.