Home TE NDRYSHME Edi Rama ka festuar 10 vite martesë/ Ja si e ka uruar...

Edi Rama ka festuar 10 vite martesë/ Ja si e ka uruar ai gruan Linda Ramën, ka publikuar foton e rrallë dhe ka shkruar fjalë shpirti

240
0

Disa vite më parë, kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë. Dyshja organizuan një dasmë tradicionale, e cila u komentua shumë nga mediat.

Sot çifti kanë festuar 10-vjetorin e martesës, ku nuk ka munguar një surprizë e këndshme nga Rama për partneren.

Ai ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku shihet duke u puthur në buzë me Lindën, e cila mban në duar një buqetë të madhe me trëndafila.

“10 vjet”, ka shkruar Rama krahas fotos romantike, duke e shoqëruar me një zemër.