Home TE NDRYSHME Në lot aktori Behar Mera, aktori i madh i humorit kujton…. Video

Në lot aktori Behar Mera, aktori i madh i humorit kujton…. Video

249
0

Ai eshte nga humoristet me te mire Shqiptar me humorin e tij brilant dhe nje artist i vecante.

Behari diten e sotme eshte ftuar ne emisionin “E diell” ka ai ka folur në rubrikën “N’fermë”

Pasi ka parë një video-mesazh nga dy persona, të cilët ai i quan mjaft të shtrenjtë, nipërit e tij ai eshte perlotur pasi i ka marr shume malli.

Ne i urojme Behar Meres dite te bukura dhe plot lumturi