Habit Enkel Demi: Për fat të keq, gruaja ime është …

0
1422

A besoni se kjo eshte e vertete?

Moderatori i njohur televizionit Enkel Demi sic te gjithe e dime eshte i martuar me ish-deputeten e PD-se Mesila Doden.

Cifti jane prinder te dy femijeve dhe ne familjen e tyre pasionin per kuzhinen e kane te dy.

Se fundmi, Keli sic e njohin te gjithe, i ftuar ne emisionin Thumb ka bere nje deklarate paksa te habitshme.

Ai ka thene se nuk eshte edhe aq e vertete ideja e krijuar se te gjithe politikanet jane te pasur madje ketu shtoi se ai ka ne krah politikanen me te varfer.

E ne bisede per gatimet, duke e pyetur a e kane menduar ndonjehere te hapin nje restorant meqe te dy jane shefa ne gatime.

“Kemi 10-15 vjet qe e mendojme dhe nuk e marrim guximin. Ne gatuajmë për pasion, per mysafiret tane. Restoranti është një biznes i vështirë, dhe po të hapësh listën time të kredisë do ta kuptosh se sa lekë kemi. Unë për fat të keq, nga të gjitha politikanet, ika mora politikanen më të varfër”, -tha ai duke qeshur.