Çfare po ‘gatuhet’? Arbana Osmani nxjerr foton me Edi Ramën dhe jep lajmin

0
471

Vitet ikin dhe fotot mbesin kujtime moderatorja e njohur dhe e dashur per publikun Arbana Osmani, ka publikuar pak më parë një foto me Kryeministrin Rama.

Ku ajo eshte ne zyren e tij.

Teksa një komentues e ka pyetur se cila ka qenë intervista më interesante që ka bërë dhe me cilin personazh, Arbana është përgjigjur prerë, me Edi Ramën.

“Me Edi Ramën, në Top Albania Radio, në vitin 2001”, shkruan Arbana.