Greta Koçi feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush ajo sot?

0
527

Kengetarja Greta Koci ka njoftuar e para para te gjithe fansave te saj ditelindjen me nje postim ne instagram

Greta e ka filluar karrieren e saj si kengetare shume heret dhe prandaj te gjithe e mendojne ate ende te vogel.
Por Greta ka lindur ne 26 shtator te vitit 1991 dhe ndaj sot i mbush plot 29 vjec.

Pas njoftimit te saj, nuk vonoi shume edhe urimi i bukur i te motres se saj Eni Koci ne intagramin e saj ku ka postuar nje foto te Gretes me mbishkrimin:
“S’ka rëndësi sa rritemi në moshë motër, gjithmonë do të jem aty për të të përqafuar. Shpresoj që ky vit të sjellë lumturi dhe sukses në rrugën tënde,”