Femija 3-vjec humb jeten ne Tirane pasi shkoi tek dentisti

Humb jeten femija 3 vjec pasi shkoi tek dentisti.

Femija eshte derguar tek dentisti pasi kishte dhembet me probleme dhe pasi shkoi tek dentisti ai humbi jeten.

Prinderit kane denoncuar ngjarjen ne polici per gabim te dentistit.

Mendohet se femija ka marre me shume doze narkoze se c`duhej u shprehen familjaret. Por autopsia do te zbuloje ku ishte gabimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *