Ermali dhe Ariana sjellin fotografitë më të bukura të familjes

Ermal Fejzullahu është ndër këngëtarët me të dashur për publikun kosovarë.

Ai është i martuar me bukuroshën, Arianën, të cilët janë në pritje të fëmijës së katërt.

Ermali vazhdon të jetë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto familjare, ku po duken një familje tejet e bukur.

Ajo që bie në sy është veshja me plot stil e Arianës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *