E veshur me uniformë / Ardit Gjebrea shoqeron vajzën në shkollë dhe shkruan fjalë zemre për të

0
458

Vajza e Ardit Gjebreas Ana tashme eshte e njohur edhe per publiku.

Prducenti dhe kantautori i njohur shpesh here poston foto ne Instagramin e tij duke na treguar edhe per maredhenien mes tyre.

Babë e bijë dihet se kane edhe nje kenge se bashku por Ana shpesh eshte pare edhe ne ekrane.

Ditën e sotme Ardit Gjebrea ka postuar një foto duke pershendetur e shoqëruar Annën, ndersa e bija fillon vitin e ri shkollor:
“Vit të mbarë shkollor”, shkruan moderatori krahas fotos.