Shkon te terheq parate ne bankomat por shikoni cfare i ndodhi.Mesojeni mund tju ndodh dhe ju

Ne pergjithesi bankat ne vendin tone nuk kane nje sherbim cilesor ende ne 2020 duhet te presesh ne rradhe sikur merrje shishet e qumeshtit ne 1970 ne shqiptareve nuk na ndahet jeta nga rradhet dhe vuajtjet kur rri dhe pret.

Diten e sotme ka ndodhur dicka ndryshe kur nje vajze ka shkaur per te terhequr leke te bankomati por cudia me e madhe eshte se letra ka dalur por leket nuk jane marre.

Ja dhe mesazhi i plote:

Pershendetje JOQ. Terhoqa 50.000 ALL tani ATM e BKT-së. Me nxorri faturen qe u mbajten leket nga llogaria dhe leke nuk nxorri. Mar sherbimin e klientit me thot po jane zbritur leket nga llogaria dhe sa i takon nxjerrjes se tyre nga ATM do numrohen leket fizikisht te behen llogaritjet dhe do ju telefonojm. Njeriu ka hall i duhen leket ne moment, nuk kuptoj ca kete bank skandaloze me keto lloj error-sh. Faleminderit.