Home TE NDRYSHME Do mbeteni pa fjalë! Shikoni si e ka mobiluar shtëpinë aktori Flor...

Do mbeteni pa fjalë! Shikoni si e ka mobiluar shtëpinë aktori Flor Binaj, shtëpi me kaq shumë…. nuk keni parë

821
0

Ai eshte nje nga artistet me te kompletuar Shqiptar dhe nje talent humori.

Ate e duan te gjithe dhe eshte nje nga aktoret me pikant te Portokallise.

Por ne nje inteviste qe i eshte bere ne shtepine e tij duke qe ai e ka arreduar ne menyre shume te bukur.

Në një profil ndryshe nga herët e tjera në programin “Pa filtër”, në T, Flori ka hapur derën e shtëpisë për të rrëfyer më shumë ҫfarë ka brenda mureve, jashtë skenës së “Portokallisë” dhe jashtë ekranit nga i cili e njeh i gjithë publiku.

Ndërsa Flori shikon tek ajo veten kur ishte fëmijë:

“Unë i vogël kam qenë fiks si Krena. Imitoja gjithҫka shikoja, isha energjik… nuk kisha turp, derisa më tërhiqnin vëmendjen, sepse ishte turp të ishe ka ragjoz… “ – tregon ai me të qeshur, edhe pse sot ndihet krenar kur sheh se edhe e vogla e tij ka filluar t’i tregojë që tani aftësitë prej artisteje.