Home TE NDRYSHME Harrojini ditet e ngrohta me diell, ja kur rikthehen reshjet e shiut...

Harrojini ditet e ngrohta me diell, ja kur rikthehen reshjet e shiut dhe ulen temperaturat

1618
0

Pritet pas diteve me diell te rikthehen shirat dhe moti i ftohte

Sinoptikanja ka bere parashikimin e motit për ditët në vijim, dhe ka treguar se ne fundjave do te kemi ndryshim te motit me vrnasira dhe ulje te temperaturave.

Ndaj pergatituni per mot me vranesira dhe reshje shiu vende vende.

Shikoni videon: