Do martohet në gusht me Ervin Salianjin?! Flet për herë të parë Grida Duma

0
696

Pas gjithe atyre fjaleve qe fliten lart e posht ish-deputetja demokrate, Grida Duma, ka folur sot për herë të parë për një lajm të qarkulluar nga mediat sociale për një martesë të saj me Ervin Salianjin ajo ka folur per te treguar te verteten.

Ajo ka thene se i ka hedhur poshtë të gjithë zërat se kam nje lidhje te till dhe thote se këto janë spekulime për klikime nuk jane te verteta.

Si gjithmon portalet shkruaj e shkruaj dhe e flasin te pa verteta.