Home TE NDRYSHME Diten e sotme mjeshtri i madh i humorit Zef Deda ka ditelindjet...

Diten e sotme mjeshtri i madh i humorit Zef Deda ka ditelindjet por nuk do ta besoni se sa vjec mbush

251
0

Ai eshte nje nga aktorit me mire Shqiptar nje aktor qe te gjithe e duan por diten e sotme eshte nje dite e shenuar per te sepse ai mbush 70 vjec dhe ne i urojme dite te bukura.

“Urimet më të përzemërta me rastin e 70-vjetorit të lindjes ‘Charlie Chaplinit’ shqiptar, komedianit dhe artistit tonë të shquar, Zef Deda! Jetë të gjatë Mjeshtër, me shëndet të plotë dhe përherë me humorin fin shkodran pranë spektatorit”.

Ai shpreh falenderiime për çdo emocion dhe buzëqeshje që ka dhuruar.