Dikur bënte namin në revista, sot eshte e pastrehë, cfare i ndodhi modeles 26-vjeçare

Kjo eshte jeta e kesaj bote nje dite je mbret dhe nje dite bie nga froni keshtu eshte dhe historia e Eloisa Pinto Fontes nga Brazili ku ajo është gjetur në rrugë, e pastrehë në një lagje të varfër të Rios, vetëm një vit pasi u iku nga New York.

26-vjeçarja u gjet nga punonjësit socialë, pasi u informuan për një grua të panjohur, e cila kishte dy ditë që bridhte rrugëve.

Modelja që prej qershorit 2019 po kalon nje periudhe te veshtire.