Brenda shtepise se Arbana Osmanit: Ja sa bukur vishet ajo ne shtepi

Arbana Osmani eshte nje nga emrat e shumte qe eshte e preferuara e publikut duke qendruar nee ekran prej shume kohesh.

Po ajo ndonese vete eshte shume e lidhur me publikun, familjen e saj e ka mbajtur te fshehur dhe larg vemendjes se medias.

Megjithate Moderatorja ka ndare me miqte e saj ne rrjete sociale disa foto te embla, ku duket e veshur me tuta dhe pa u shqetesuar fare per shtepine qe te dukej pak e rremujshme. Ajo eshte per balle dy spaktatoreve te vecante qe jane djali i saj Jon dhe nje vajze e vogel, ku perkrah fotos Arbana shkruan ‘Duke prezantuar spektaklin e pernatshem’.

Gjithsesi ajo i mban shume te fshehta fotot familjare ndonese tashme eshte duke u pergatitur per emisionin e saj ‘Dua te te bej te lumtur’