Big Mama na prezanton me ‘vjehrrën’ e saj dhe kjo do t’ju befasojë

Big Mama eshte kengetarja shume e pelqyer shqiptare.

Ajo eshte bere e njohur sidomos kohet e fundit kur pamja e saj e jashtme ndryshoi nga nderhyrja kirurgjikale qe ka bere ne trupin e saj.

Big Mama vashdon te shfaqet gjithnje e me shume terheqese ne cdo emision qe ka.

Imazhet qe publikon se fundmi jane nga Turqia nga ku edhe po jeton.

Sot ajo ka publikuar nje foto me nje grua te cilen e quan vjehrra por mesa duket kjo eshte nje shaka e saj e radhes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *