Beatrix nuk i mban dot lotët dhe qan me të madhe, ja çfarë ka ndodhur mes saj dhe Donaldit

Këngëtarja e përfolur Beatrix Ramosaj është veçuar shpesh për natyrën e saj emotive gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e Big Brother.

Kësj here Betrix teksa në shtëpi u vendos kënga e vëllait të saj Alban Ramosaj ‘Theje’, këngë e cila fitoi çmimin e dytë në festivalin e Këngës, banorja shpërtheu në lot.

Menjëherë Donaldi ka shkuar ta komfortojë duke ë përqafuar teksa këngëtarja përlotej. Rikujtojmë se gjatë festivalit ku Albani mori pjesë Batrixa ishte prezente dhe ndoqi live performancën e tij së bashku me të ëmën.