31 vite bashk çiftin Anila dhe Ardit Gjebrea shikoni sa dhurate te bukur i ben gruaja Arditit

Anila dhe Ardit Gjebrea janë një nga çiftet publikë më të dashur.

Sot ata kanë festuar 31-vjetorin e tyre mes dhuratash e urimesh speciale.

Djali i tyre, Jon i ka uruar përmes një postimi ku shkruan “Gëzuar 31 vite plot dashuri, ju dua!”.

Vetë Anila ka vendosur ta surprizojë bashkëshortin e saj me disa lule që formojnë një zemër, çokollata dhe luleshtrydhe. Një dhuratë e ëmbël kjo fiks për një rast të tillë.

Me 31 vitet e dashurisë së tyre kanë ardhur në jetë dy fëmijë, Jon dhe Anna. /tvklan.al