Home TE NDRYSHME Arbana Osmani e bëri baba të një djali për herë të parë,...

Arbana Osmani e bëri baba të një djali për herë të parë, Eduarti i bën dhuratën e ndjerë dhe të rrallë

253
0

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali pak ditë më parë, që e quajtën Diell.

Ndërsa, ditën e sotme Arbana ka publikuar në Instastory dhuratën e parë që ka marrë nga partneri i saj.

“Varësja ime e preferuar nga dizenjuesi im i preferuar”, ka shkruar Osmani krah videos së varëses ku dallohet se formohen dy emra, Jon dhe Diell.