Arbana fotografohet në rruget e Tiranes me barkun e bukur ditët e fundit të shtatzënisë

Arbana Osmani po pret plot emocion të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë ajo eshte me e lumtur se kurre dhe i urojme nje lindje te qete.

Edhe pse ka qëndruar aktive në rrjete sociale, duke ndarë edhe detaje nga shtatzënia, barkun moderatorja ka preferuar të mos e tregojë nëpër foto.

Megjithatë së fundmi shikohet një foto ku Arbana shfaqet në ditët e fundit të shtatzënisë. E veshur me një fustan të shkurtër me lule ku në sy bie barku i rrumbullakosur, moderatorja shfaqet duke ecur për dore me Eduartin.

Thuhet se Arbana është në pritje të një djali megjithatë çifti ende nuk e ka konfirmuar publikisht gjininë e fëmijës që po presin.