Ami ndryshon ngjyren e flokeve ne menyre drastike?/ Shikoni si duket ajo me floket bjonde

0
945

Ajo eshte nje moderatore shume e dashur per publikun.

Amarda Toska i ka suprizuar te gjithe ndjekesit e saj edhe pse shpesh here nuk ka eksperimentuar me look-un e saj.Ajo eshte shume aktivene rrjetet sociale dhe poston gjithon foto te saj.

Sot moderatorja na befasoi te gjitheve pasi ajo njihet per besnikerine e saj kundrejt flokeve brune.

Krah postimit ku eshte shfaqur per here te pare me floket ne ngjyre bionde moderatorja dhe sipermarrsja e njohur shkruan: “Shikoni fotot per nje suprize”.

Kjo foto arriti te konfuzoje te gjithe fansat e saj.

Postimi ka marr shume pelqime dhe komente nga ndjekesit e saj te cilet kane shkruajtur se Toska duket me mire me “look-un’ qe e ka shoqeruar gjithe keto vite, pra brune.