Alketa Vejsiu si rrallëherë poston foto të djalit dhe vajzes se saj te lumtur!

0
387

Ajo nje nga moderatoret me te dashura te ekranit shqiptar Alketa Vejsiu nuk preferon të flasë shumë për jetën e saj private si gjithmon e bukur dhe e kendshme

Kur vjen puna te familja, ajo është pothuajse cdo here e rezervuar si cdo artist tjeter.

Poston plot në rrjetet sociale, por kryesisht në lidhje me biznesin e saj, apo punën si gazetare. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto të dy fëmijëve.

Thuajse e gjithë vera për familjen ka kaluar në plazh. Djali dhe vajza, po shijojnë detin, ndërkohë që e ëma nga larg shkrep një kujtim.

Moderatorja po merret aktualisht me projekte të reja, që lidhen jo vetëm me biznesin e saj të veshjeve, por edhe me gazetarinë.