Home TE NDRYSHME Aktori i njohur turk humb nënën e tij dhe rrën qeth me...

Aktori i njohur turk humb nënën e tij dhe rrën qeth me fjalët: Ajo ishte shumë e re, ju lutem lutuni për shpirtin e saj

190
0

Aktori turk Erkan Petekkaya eshte shume i dashur dhe nje aktor shume i mire ai njihet me rolin e ‘Xhihan’ në serialin ‘Paramparça’.

Por ai eshte ne dite te veshtira si kurre me pare.

Ai ka bere nje postim ku ka thene se:Humbëm nënën time të dashur për shkak të sëmundjes Alzheimer nga e cila vuante prej 2 vitesh. Ju lutem lutuni për shpirtin e saj të bukur”.

Nëna e aktorit u nda nga jeta në moshën 69-vjeçare. Prej dy vitesh ajo kurohej por nuk ja doli.

Zoti e meshirofte.