Aktori i njohur si Ezeli baba per here te pare, ja sa para harxhon per dhomen e bebit dhe ja gjinia cila eshte?

0
497

Te gjithe e kemi njohur aktorin e bukur si Ezeli por emri i tij eshte Kenan Imirzalioglu dhe se shpejti do te behet bab per here te pare.

Bashkeshortja e tij Sinem Kobal eshte ne pritje te nje vajze dhe tashme ne muajin e shtate te shtatezanise cifti ka filluar te pergatisi arredimin e dhomes se bebushes.

Mesohet se Kenan e ka lene ne dore te bashkeshortes kete pjese te bukur dhe behet e ditur se Sinem ka zgjedhur ta arredoje dhomen roze. Ajo ka zgjedhur nje firme private arkitekturore per te bere dizenjon ashtu si ajo e deshiron.

E ne fakt “Ezel” nuk eshte kursyer aspak dhe ka harxhuar plot 40 mije lira turke per dhomen e vajzes qe presin te lindi.