2 vite pas ndarjes nga jeta, Ardit Gjebrea bën dedikimin prekës për të ëmën

0
408

2 vite pas ndarjes nga jeta, Ardit Gjebrea bën dedikimin prekës pëKane kaluar dy vite nga ndarja nga jeta e njeriut me te shtrenjte te jetes se tij dhe Ardit Gjelbrea e ka bere nje dedikim prekes.

Mesa duket moderatori ende nuk eshte mesuar dhe trishtimi i tij eshte i dukshem.

Ne instagramin e tij moderatori ka postuar nje foto me nje karrike bosh e cila perfaqeson vendin bosh qe e ema ka lene tek ai dhe mbi te shkrimi “Me mungon”.

Gjithashtu e ka shoqeruar me tekstin e kenges “Oh Mother” te Christina Aguiler-es.r të ëmën