Dalin foto, Paskan një super vilë dhe me pishinë/ Shikoni ku jeton Albani dhe Miriami, do mbeteni pa fjalë nga luksi

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani jane nje prej cifteve me te kendshme te showbizit shqiptar.

Cifti eshte shume i dashur per publikun dhe kane nje karriere te suksesshme edhe pse per ta nuk flitet shume privatisht.

Ndaj duket qe kane terhequr shume vemendje me foto mirepo kesaj here Albani dhe Miriami kane arritur te kene nje shtepi te bukur dhe luksoze.

Kujtojme se ata jetonin ne Gjermani e mbase tanijane zhvendosur ne Tirane ne kopleksin Long Hill.

Vila duket se eshte shume e pershtatshem dhe ka hapesire per femijet e tyre e madje edhe zona eshte e gjelberuar.

Miriami ka nje vajze dhe nje djale me te cilet ka foto shume te bukura.