Zbulohet kush do dalë sonte nga Big Brother, nuk është ajo që mendonit

Mbrëmjen e sotme një prej banorëve do të largohet nga televotimi, ndërsa në garë janë Donaldi, Beatriksa dhe Eixhel.

Por duket se në rrjetet sociale, po qarkullon informacion se kush do të dalë nga shtëpia e madhe.

Ndërsa të gjithë mendojnë se do të dalë Beatiks, Olti Curri ka lënë të kuptohet se do të dalë Einxhel.

Thuajse në të gjithë “parashikimet” e tij, Olti gjithnjë ia ka qëlluar, por le të presim deri në mbrëmje për të kuptuar se cili nga banorët nuk është më i dëshiruar pëer publikun