Ermal Fejzullahu blen vilën luksoze dhe i le pa fjale te gjithe. Shiko sa e bukur qe eshte

Tashmë Ermaj Fejzullahu përveç karrierës së gjatë muzikore dhe projekteve të reja, komentohet dhe për jetën luksoze që bën.

Së fundmi këngëtari ka vendosur që të bëhet me një shtëpi të re. Ai dhe bashkëshortja e tij, Ariana, kanë blerë një super vilë luksoze në një prej lagjeve të reja në Prishtinë.

Ka qenë vetë këngëtari, ai i cili ka publikuar një fotografi të shtëpisë së re të familjes në “InstaStory”.

Kujtojmë se Ermal Hoxha ka edhe një vilë shumë luksozë në Brezovicë të cilën e ka ndarë me ndjekësit kur ka kaluar pushimet atje.