Home TE NDRYSHME Zbulohen gjobat e të riut që i mori jetën 4 anëtarëve të...

Zbulohen gjobat e të riut që i mori jetën 4 anëtarëve të familjes .Parakalime të gabura, nuk pyeste për semafor

475
0

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja që i mori jetën 4 anëtarëve të familjes Gushi në aksin Vlorë-Levan, ku një makinë luksoze tip “Audi” u per pla se me makinën e tyre tip “Toyota”.

Sipas Abc, makina “Audi”, e Igli Madanit, kishte tre gjoba në historikun e makinës.

Konkretisht për parakalime të gabuara dhe për semafor të kuq.

Po sipas ABC, makina luksoze ishte në emër të babait të Iglit, biznesmenit Bashkim Madani.

Ndaj duhet te jemi te kujdesshem dhe te ulim shpetesin e makines dhe te jemi me te kujdesshem se nje pakujdesi dhe pasojat jane te medha.