Vile e bukur dhe me shume klas/ Brenda shtepise se ciftit, Miriam Cani dhe Alban Skenderaj, sa bukur e paskan rregulluar sallonin

Gjate diteve te fundit Alban Skenderaj dhe Miriam Cani, si rralle here ne publik kane publikuar disa foto nga shtepia e tyre e bukur ne Tirane, mund te themi nga vila e tyre luksoze ku shihet qarte nje komibinim ngjyrash teper i lezetshme.

Cifti eshte mjaft i pelqyer nga i gjithe publiku shqiptar, si dhe me te komentuarit nder te gjithe ciftet e showbizit shqiptar e as me teper si familje.

Ne periudhe festash, Miriami ka ndare me ndjekesit edhe ne disa foto edhe femijet duken te lumtur.

Shihet qarte nje sallon teper i akomoduar dhe i dekoruar dhe i dizenjuar fare thjeshte, e shtruar ne parket , dhe me nje akomodim te rehatshem me divane e jasteke shumengjyresh.

Dikur cifti Miriami dhe Alabi jetonte ne Gjermani, por tani ata jetojne ne Tirane ne kompleksin Long Hill qe mesa duket eshte shume i pershtatshem edhe per femijet e tyre.