Vajza e Lulzim Bashës qenka rritur shumë/ Ja si e ndihmon të ëmën për të gatuar

0
394

Përmes një postimi në Instagram, bashkëshortja e Lulzim Bashës, ka nxjerrë një foto nga shtëpia duke treguar se kush e ndihmon atë në përgatitjen e drekës.

Aurela ka nxjerrë vazjën e vogël, Viktorian, e cila i ka duart me brumë dhe po përgatit drekën.

” Ndihmë për drekën nga Viktoria. E shtunë”, shkruan Aurela.