Uau Marina Vjollca jep lajmin e mirë dhe të bukur: Jam e lumtur shumë do bëhem…

0
650

Geti dhe Marina udhëtuan drejt Italisë. Ata qëndruan në një hotel në Milano, një prej adresave më ekskluzive në zemrën e ekonomisë italiane.

Ajo ka takuar stilisten e famshme Elisabetta Franchi dhe është bërë zyrtarisht ambasadore e firmës së saj.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë Marina me anë të një postimi në Instagram. “Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it”, ka shkruar moderatorja.